Search

Sürdürülebilirlik eylemlerimizi belirler

TEP tarafından sunulan hizmet yelpazesi, konut veya konut alanlarındaki çatı ve cephe uygulamaları mini fotovoltaik elektrik santral’den endüstriyel megawatt tesislerine kadar uzanmaktadır. Tabii ki, bu yenilikçi akıllı akü ile depolama teknolojisi ve hibrit dizel sistemleri evdeki enerji tüketiminin analizinden sonra akıllı tüketim yöntemi ile uygulama entegrasyonunu bizim ayrıcalığımızdır.

Yenilikler ve yeni yolların izlenmesi, enerji karışımının Sürdürülebilirliğini sağlamak için yenilenebilir enerjiler daha fazla fırsat sunmaktadır. Buna dahil, binaya entegre fotovoltaik segmentindeki uygulamaların daha da geliştirilmesidir. Muhtemel uygulama alanları arasında fotovoltaik cephe teknolojisi, çatıda kiremit yerine entegre Modül uygulamalar ve balkon uygulamaları ile elektromobilite uygulamalarının da entegrasyonu yer almaktadır.

Avrupa Binaların Enerji Performansı Direktifi (EPBD 2010), 2020’den itibaren AB Üye Devletlerinde inşa edilen tüm yeni binaların “neredeyse sıfır enerji binaları” olarak tasarlanması gerektiğini öngörmektedir. Entegre fotovoltaik çözümler oluşturmak bu amacın gerçekleştirilmesine yardımcı olabilir. TEP bu zorluğun üstesinden gelmeye başladı ve enerji verimli inşaat çözümleri için bir ağa dahil oldu.

LINK TO PDF